Strona główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

Odbudowa witryny zakończona 28.10.2016

opublikowane: 28 paź 2016, 10:11 przez UKS Judo Mysłowice   [ zaktualizowane 28 paź 2016, 12:04 przez Bartek D ]

Z radością i satysfakcją informujemy
że  odbudowa naszej witryny www.judomyslowice.eu  po "rzekomej"*)  i wrześniowej inwazji hackerów została ukończona. Teraz wszystkiego jest więcej i lepiej.  W końcu jesteśmy sportowcami i porażki nas tylko motywują do dalszej i lepszej pracy. 


   
Dodaliśmy między innymi:- Galerię fotograficzną zawierającą  materiał zdjęciowy z ważnych dla  Klubu wydarzeń
 
- Zakładkę Archiwum gdzie przechowujemy stare artykuły dokumentujące życie Klubu

- Harmonogram treningów, tabelę  opłat (niedużych) itp. - to ważne dla osób  zamierzających wstąpić w szeregi Mysłowickich Judoków 

- Uaktualniony i rozbudowany tekst o Judo w zakładce O Judo ;-)

- Materiał informacyjno-reklamowy "Przyjdź na Judo" - koniecznie przeczytajcie  ;-) 

- The Best Of Uczniowski klub Sportowy "JUDO" Mysłowice - czyli nasze największe sukcesy z lat 2014 -2016. Na wcześniejsze lata brakło sił i miejsca na serwerze... (z miejscem to żart oczywiście) ;-)

- Uaktualniliśmy też  listę zawodników i dzięki pracom nad nowa witryną znaleźliśmy pretekst by zrobić im nowe fotografie. Wysłaliśmy też fotografa na trening by trochę po kryjomu "obfotografował" wszystko co mu się nawinie pod obiektyw... Efekty widoczne w galerii.


Ze starej witryny pozostał chyba tylko główny banner... chcieliśmy go zmienić ale nasz Prezes ma do niego bardzo osobisty stosunek więc... a co tam. Niech ma dalej!!!  ;-)

*) Na atak nie ma dowodów a jedynie raczej słabe poszlaki. Tak czy inaczej witrynka przestała działać i została wyłączona. Serdecznie zapraszamy do lektury i regularnych odwiedzin!!!

Nasza witrynka będzie regularnie aktualizowana (tak było zawsze) więc sympatycy 
Judo i naszego Klubu na pewno znajdą tu ciekawe informacje.  


Comments