Strona główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

Bytom 05.11.2016

opublikowane: 6 lis 2016, 02:48 przez UKS Judo Mysłowice   [ zaktualizowane 6 lis 2016, 06:44 ]
Otwarty Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych 
II Memoriał im J.Wiśniewskiego w Bytomiu 
i dwa srebra dla Mysłowic.

    W czasie gdy młodsi zawodnicy naszego Klubu "przecierali" się (z sukcesami) na lidze Ju-Jitsu w Katowicachstarsi pojechali z trenerem Dziewulskim na zawody pucharowe w Judo dla juniorów młodszych. Był to turniej organizowany przez Polski Związek Judo i największy w naszym kraju klub Judo. Wiecie jaki to klub? Po tytule nie trudno się domyśleć że chodzi o GKS Czarni Bytom.
    Tego typu imprezy sportowe gromadzą zawsze najlepszych zawodników z całej Polski, co gwarantuje wysoki poziom imprezy. Tym bardziej więc jesteśmy dumni z faktu, że trójka naszych zawodników zdobyła DWA SREBRNE MEDALE.
Na drugim stopniu podium stanęła niezawodna jak zawsze Alicja Gowarzewska oraz Filip Kocima.  
     Szczególnie cieszy nas sukces Filipa, który w ostatnich miesiącach nie miał dobrej passy. Świadczy to że Filip wraca do dawnej formy. Należy zaznaczyć że oboje nasi zawodnicy ulegli jedynie aktualnym Mistrzom Polski w swoich kategoriach wagowych. 
    W zawodach po długiej przerwie spowodowanej kontuzją wziął udział także Patryk Gruszka. Niestety tym razem bez sukcesów. Trzymamy kciuki za powrót do formy tego zawodnika, który w przeszłości przywoził do Mysłowic wiele medali z ważnych  i prestiżowych zawodów.


   

Uważniejsi czytelnicy zapytają zapewne kim był Józef Wiśniewski, bytomscy fani Judo być może wiedzą. 
Mniej obeznanych odsyłamy na strony GKS Czarni Bytom LINK
Comments