Strona główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

25.03.2017 Katowice [Korekta !!!] [Dodane fotografie]

opublikowane: 25 mar 2017, 17:21 przez UKS Judo Mysłowice   [ zaktualizowane 26 mar 2017, 11:25 ]
OTWARTE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W JU-JITSU, OTWARTY PUCHAR ŚLĄSKA JU-JITSU, OGÓLNOPOLSKA LIGA W JU-JITSU SPORTOWYM DZIECI I MŁODZIEŻY.
W sobotę 25 marca 13 naszych Judoków ruszyło do walki o trofea sportowe na katowickie maty Ju-Jitsu.
Tego weekendu bowiem Śląski Związek Ju-Jitsu zorganizował 3 turnieje równocześnie rozgrywane na jednej hali sportowej przy ul. Alfreda w Katowicach.
Zawodnicy naszego klubu walczyli pod przywództwem Trenera Mariusza Figlusa i po raz kolejny dokonali, zdawało by się, rzeczy niebywałej.
13 młodych sportowców zdobyło 17 miejsc na podium. (licząc w medalach jest to odpowiednio: 7 złotych, 7 srebrnych i 3 brązowe).

Roksana Witek I miejsce (kat do 25 kg.)
Roksana Witek II miejsce (kat do 28 kg.)
Filip Cygan - II miejsce
Igor Guzy - II miejsce (kat do 30 kg.)
Igor Guzy - III miejsce (kat. do 34 kg.)

Ogólnopolska Liga JJ Ne Waza:
Igor Guzy - II miejsce

Wszyscy Judocy zasłużyli na wielkie brawa. Szczególnie jednak należy wyróżnić Kubę Smagę. Tej soboty był to jego debiut w Ju-Jitsu  i jednocześnie debiut na najwyższym miejscu podium w tym sporcie. Brawo Kuba !!!

[Korekta] - Igor zajął w Ne Waza drugie miejsce a nie trzecie. Za pomyłkę przepraszamy Igora i jego kibiców;-)

Uwaga na podium w kat. Junior Młodszy do 55 kg. całe podium zajęli nasi zawodnicy Judo

Dzisiejszy zestaw turniejów Ju-Jitsu podnosi liczbę zdobytych medali w 2017 roku przez nasz Klub do 91 krążków.