Strona główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

2019.11.24 Mysłowice

opublikowane: 26 lis 2019, 13:14 przez Bartek D   [ zaktualizowane 26 lis 2019, 13:15 ]
  Mistrzostwa Miasta Mysłowice w Judo
Niedziela 24 listopada była niezwykle ważna dla naszego Klubu i mysłowickiego sportu. W tym dniu bowiem, odbyły się po raz dziewiąty, Mistrzostwa Mysłowic w Judo. Oczywiście organizatorem turnieju był nasz klub, UKS Judo Mysłowice. Na mysłowickich matach walczyło 325 zawodników z 29 klubów sportowych.  Nasza reprezentacja liczyła 21 judoków, którzy wywalczyli 7 medali.

Szczegółowe wyniki wszystkich startujących zawodników w poszczególnych grupach wiekowo-wagowych dostępne są tutaj

W klasyfikacji Medalowej pierwsze trzy miejsca wywalczyły następujące kluby:

1. UKJ MILENIUM Rzeszów - Klub zdobył: 8 złotych,  2 srebrne,  7 brązowych.  Reprezentacja: 24 zawodników
2. UKS Ippon Tychy - Klub zdobył:  6 złotych, 0 srebrnych, 1 brązowy. Reprezentacja: 11 zawodników
3. KS Budowlani S.C. - Klub zdobył:  5 złotych,  5 srebrnych,  5 brązowych. Reprezentacja: 31 zawodników

Nasz klub zakończył turniej na 8 miejscu w klasyfikacji medalowej.

Gratulujemy wyników Zawodnikom i Trenerom.