Strona główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

2018.11.04 Mysłowice

opublikowane: 4 lis 2018, 10:14 przez Bartek D   [ zaktualizowane 4 lis 2018, 10:34 ]
    UKS JUDO Mysłowice i Przyjaciele *)   


Dzięki uprzejmości naszego samozwańczego Kaowca i jego przeuroczej małżonki mam przyjemność zaprezentować pierwszy zestaw fotografii z obozu relaksacyjno-wyczynowego dla niepełnoletnich judoków klubu UKS JUDO Mysłowice, który miał miejsce w lipcu roku 2018 nad Bałtykiem. Celem obozu było dwu tygodniowe tarzanie się w piasku w judogach a czasem i bez judogi. 

W przerwach w tarzaniu w piachu sportowcy tarzali się w ściółce leśnej. Najlepiej tarzający się w piachu i ściółce mogli w nagrodę potarzać się na macie. Natomiast dziewczyny tarzały się dodatkowo z końmi. Karą za opieszałość w tarzaniu były pompki na dnie Bałtyku (Straż Wybrzeża nie interweniowała) lub spacer z kłodą po plaży. Judocy nie mieli problemu z pompkami, niestety kłoda wprawiła ich w pewne zakłopotanie. W związku z powyższym władze obozowe zorganizowały instruktaż do spaceru z kłodą przeprowadzany przez naszych doświadczonych ekspertów (upamiętniono to wydarzenie na kilku fotografiach). 
Przerwy w tarzaniu w ściółce leśnej co sprytniejsi wykorzystywali na posilanie się owocami runa leśnego (Tak. Leśniczy się zgodził). 

*) A dlaczego przyjaciele? Zapytacie. Otóż dlatego, że razem z nami nad Bałtyk pojechała cała grupa judoków z zaprzyjaźnionych klubów. 
Bez nich tarzanie nie byłoby takie wspaniałe !!!

By zobaczyć fotografie kliknij TUTAJ
 
Comments