Strona główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

2018.03.17 Bytom

opublikowane: 18 mar 2018, 07:02 przez Bartek D
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Judo. Bytom 2018

W dniach 16-18 marca rozgrywano Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski w Judo Juniorek i Juniorów. Turniej zorganizowano w Bytomiu, w murach hali sportowej "Na Skarpie" a wystartowało w nim 234 zawodniczek i zawodników z całej Polski. Nasz klub wystawił jedną zawodniczkę: Dominikę Nowicką, która wywalczyła 5 miejsce turnieju w swojej kategorii wagowej.

Dominika przegrała spotkanie w drugiej rundzie ze zdobywczynią tytułu Mistrza Polski. Dalsze swoje zmagania kontynuowała w repasażach, gdzie po wygranych kilku starciach uległa ostatecznie w walce o brązowy medal zawodniczce z Koki Jastrzębie.

Występ Dominiki uplasował nasz klub na 24 miejscu turnieju w klasyfikacji punktowej kobiet (na 34 sklasyfikowane kluby).

Dominika startowała pod opieką trenera Ryszarda Dziewulskiego.