Strona główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

2017.12.03 Mysłowce

opublikowane: 3 gru 2017, 09:39 przez Bartek D   [ zaktualizowane 3 gru 2017, 09:43 ]
PUCHAR POLSKI JU-JITSU JUNIORÓW MŁODSZYCH (U-15).
MYSŁOWICE.

W niedzielę 03 grudnia starsi zawodnicy UKS "Judo" Mysłowice wzięli udział w Pucharze Polski Juniorów Młodszych w Ju-Jitsu . Zawody odbyły się w Mysłowicach na hali sportowej przy ulicy Księdza Norberta Bończyka a ich organizatorem był Polski Związek Ju-Jitsu oraz Śląski Związek Ju-Jitsu.
Turniej rozgrywany był na 8 matach. Razem z Pucharem Polski rozgrywano jeszcze klika innych turniejów towarzyszących Ju-Jitsu oraz Kick Boxingu.
Nasz Klub wystawił  sześciu zawodników, którzy walczyli pod opieką trenera Mariusza Figlusa. Oto szczegółowe wyniki:

1) Jakub Dziedzic             - kat. do 60 kg.     Miejsce I
2) Jakub Smaga                - kat. +66 kg.        Miejsce I
3) Igor Kozik                     - kat. do 41 kg.      Miejsce I
4) Marcin Włoka              - kat. do 60 kg.     Miejsce II
5) Piotr Zdrodowski        - kat. do 60 kg.     Miejsce III
6) Patryk Zdrodowski     - kat. do 60 kg.     Miejsce III

W kategorii do 60 kg. całe podium zostało opanowane przez nasz klub. Nasi sportowcy nie przegrali żadnej walki z zawodnikami z innych klubów. Jeżeli ktoś z nas przegrał walkę to tylko w starciu z klubowym kolegą.

Zawodnikom gratulujemy medali a trenerowi świetnego przygotowania judoków do turnieju.

P.S: Na załączonej na górze fotografii Igor Kozik udowadnia swoją przewagę w Ju-Jitsu koledze z AZS'u Gliwice.