Strona główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

2017.06.15 Mysłowice

opublikowane: 15 cze 2017, 13:06 przez UKS Judo Mysłowice   [ zaktualizowane 16 cze 2017, 13:33 ]

Zestawienie największych  osiągnięć UKS "JUDO" Mysłowice w latach: od 2014 do teraz.       Nie da się ukryć, że rok 2017 jest w porównaniu do lat poprzednich jest rokiem udanym dla mysłowickich judoków.  Medale turniejów rangi Mistrzostw Polski, Mistrzostw Regionu czy Mistrzostw Śląska wpadają regularnie do naszego klubu. Z turniejów mistrzowskich Ju-Jitsu trofea przywoziliśmy niemal hurtowo.  Ba!!! Po wielu latach posuchy udało nam się zdobyć w końcu medal Pucharu Europy w Judo.
    W czerwcu bieżącego roku dwoje naszych judoków wyjedzie z reprezentacją Polski na Mistrzostwa Europy w Judo. Mysłowiccy reprezentanci Polski to oczywiście Alicja Gowarzewska (aktualna Mistrzyni Polski Juniorów Młodszych w Judo i zdobywczyni brązowego medalu Pucharu Europy Juniorów Młodszych w Judo) oraz Filip Kocima (srebrny medalista Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Judo). 

    Na tegoroczne sukcesy pracowało jednak znacznie więcej utalentowanych zawodników czerpiąc inspirację z sukcesów starszych koleżanek i kolegów z lat minionych. Wystarczy wspomnieć choćby naszą "mistrzynię drugiego planu" Dominikę Nowicką - aktualną brązową medalistkę Mistrzostw Polski Juniorów w Judo i również aktualną srebrną medalistkę Mistrzostw Polski Seniorów w Ju-Jitsu. 

    Medalowych szans w tym roku mamy ma jeszcze kilka. Wszak poza Mistrzostwami Europy w Judo, przed nami jeszcze między innymi Puchar Świata Ju-Jitsu w Czarnogórze i Mistrzostwa Polski Młodzików.   

    Pełna lista naszych sukcesów i "medalowych" zawodników obejmujących lata od 2014 do czerwca 2017 dostępna jest na nowo utworzonej stronie naszej witryny, czyli TUTAJ (O Klubie/The Best of UKS).  Udało się zebrać dane od roku 2014 do chwili obecnej. Być może kiedyś, uda się pozbierać dane z wszystkich lat, od momentu powstania klubu czyli od roku 2000.  Podlinkowany tam dokument PDF będzie aktualizowany okresowo. Zapraszamy do lektury.

 


Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów na Mistrzostwa Europy w Judo w Kownie.Comments